İade ve Değişim İşlemleri 


 

SEPETTE İNDİRİM YAZISI OLAN  ÜRÜNLERDE  İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.

*Sepette indirim yazmayan ürünlerde DEĞİŞİM MEVCUTTUR.

(DEĞİŞİM ÜCRETİ SİZLERE AİTTİR)

YURTİÇİ KARGO A.Ş FİRMASI İLE ANLAŞMALI KARGO FİYAT BİLGİSİ AŞAĞIDAKİ TABLODA GÖRÜNEN ŞEKİLDE GEÇERLİDİR.

SİZİN BİZE GÖNDERDİĞİNİZ ZAMAN OLUŞAN KARGO ÜCRETİ İLE TEKRAR BİZDEN SİZE ÇIKAN KARGO ÜCRETİ TOPLAMI ALICIYA AİTTİR.
 

ÜCRET ESAS AĞIRLIK / Ds FİYAT
TEK BİR KEZ 2- 3  34,18 TL 
TEK BİR KEZ 4-5 36,66 TL
TEK BİR KEZ 6-7 38,79 TL
TEK BİR KEZ 8-9 39,91 TL
TEK BİR KEZ 10-11 41,89 TL
TEK BİR KEZ 12-13 43,91 TL

 

 

-SİPARİŞ VERDİĞİNİZ ÜRÜNLERİN FATURASI KESİLİP ,SAAT 15:00  DAN SONRA YURTİÇİ KARGO ŞUBESİNE TESLİM EDİLİYOR.

-KARGO ÇIKTIKTAN SONRA ÖDEME ŞEKLİNDE DEĞİŞLİK YAPILAMIYOR,ADRES DEĞİŞİKLİĞİ YAPILABİLİYOR.

-100₺ Ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE,ÜRÜNÜ TESLİM ALIR,DEĞİŞİM VEYA İADE TALEBİNDE BULUNMAZ İSENİZ KARGO  ÜCRETSİZ. 100₺ LİMİTİNİ DOLDURAMAYAN SEPETLERDE KARGO  ÜCRETİ 35 ₺ dir. 

-ÜRÜN ÇIKIŞI YAPILDIKTAN SONRA VEYA SİZE ULAŞILIP KARGOYU;

*KABUL ETMEME DURUMU YAŞANIR İSE ÜRÜN FİYATI HARİÇ,

DIŞARIDAN ALINAN HİZMETLERİN BEDELİ (KARGO ÜCRETİ),KAPIDA ÖDEME TAHSİLAT BEDELİ SİPARİŞ VEREN KİŞİYE YANSIR.

BU ÜCRETİ ÖDEMEYİ, SİPARİŞ VEREN HERKES KABUL EDER. 

 

İADE KOŞULLARI ŞU ŞEKİLDEDİR;

*İade işlemi;sadece verilen siparişteki ürün ile alıcıya ulaşan ürünün aynı olmaması durumunda veya gönderici kaynaklı(üretim)hatası var ise KESİNTİSİZ para iade yapılmaktadır.Tüm ürünler kameralar eşliğinde paketlenmektedir.

*Keyfi(kişisel sebep) iade işlemi yapılmamaktadır,bu durumlar dışında,alıcıya ister sadece ürünün fiyatı kadar ödemesi yapılır,ister hediye çeki tanımlanır.Tüketici kanunlarına esas bu ödemeyi mağazanın yapması istenmektedir lakin şuan ki durumda 1 adet ürün gönderimi 34,18 lira olmuştur gidiş gelişte 68,36 lira kargo ödeme çıkmaktadır,bu kanununda bu ülke şartlarında yakın zamanda değişeceğini ümit ediyoruz.unutulmamalıdır ki,biz sadece ayakkabı satıyoruz,kargo satmıyoruz,kargo sizlerin ürüne ulaşması için arada kurulan bir köprü,bu ücretide sizler bizden alışveriş yapmadan önce bildirmekle yükümlüyüz.Bilenen alışveriş sitelerinde de yer almaktayız,ancak iade kargo ve komisyon oranı kendi web sayfa fiyatımızın üzerine eklenmektedir.yani kendi web sayfamızda satış fiyatı ne ise yüzde %30 veya %40 üzerine eklenerek satışa sunulur.oradan alarak nede olsa ücretsiz iade var diyerek sipariş verenler,alıp memnun olanların ödediği fiyattan yararlanıyor,hiç bir büyük satış sayfası ücretsiz iade hakkı tanımaz,aldığınız satıcıya yansıtır.bu da kul hakkını akıllara getirmektedir.yeterince şeffaf olduğumuzu düşünüp, bu konuda anlayışınızlı olacağınıza eminiz. 

 

  1. Siteden Aldığım Ürünlerin Değişimini Mağazadan Yapabilir miyim ?

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerin değişimini 7 gün içerisinde mağazalarımızdan yapabilirsiniz.


Ürün değişimi için kesinlikle ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

 

2. Değişimi Hangi Adrese Göndereceğim ?

Anlaşma kodumuz: 481419849Atılgan Store Ayakkabı San. Ve Tic A.Ş

 

İade ve değişim adresimiz: Feritselim paşa Cad. Yıldız Sok. No:40/A  Bahçelievler /İSTANBUL

 

3. Değişim Sürem Doldu Ne Yapabilirim ?

 

Mesafeli Satış Sözleşmesine göre internetten veya mobil hatlar üzerinden satın alınan bir ürünü değişim yapma süresi 15 gündür. 7 gün içerisinde değişim talebinizi bildirmeniz zorunludur. Sonraki 7 gün içinde değişim işleminizi yapmanız gerekir.

 

4. Değişim Kargo Masrafları Kimin Tarafından Ödenecek ?

. Ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO  gönderim yapabilirsiniz.tüm taşımacılık ücreti veya kapıda ödeme tahsilat bedeli alıcıya aittir.yukarıda tablodan ücretleri görebilirsiniz.


Anlaşmalı kargo firmalarımız dışında farklı kargo firmaları ile gönderim yapıldığı durumlarda paketler firmamız tarafından teslim alınmamaktadır.


Teslim alınmayan gönderileriniz, ilgili kargo firması tarafından kargo masraflarını göndericiye fatura ederek tekrar size teslim edecektir. Farklı ünvanlar ile anlaşmamız dışında gönderilecek paketler ve doğacak masraflar firmamız sorumluluğunda değildir.

 

5. Değişimi Nasıl Yaparız ?

• Öncelikle ürünün kesinlikle kullanılmamış ve yeniden satılabilirliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.


•  YURTİÇİ Kargo (başka kargo ile gönderilen ürünlerde mesuliyet kabul etmiyoruz.) ile 7 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Değişimi istediğiniz ürün stoklarımızda varsa ürün depomuza girdikten sonra 1-3 iş günü içerisinde çıkışı yapılacaktır. Ürün stokta yok ise atölyemize üretim sürecine girecektir ve bu duruma bağlı olarak 3-7 iş günü içerisinde teslimatı sağlanacaktır.


• Tarafımıza gönderirken size belirteceğimiz '' YURTİÇİ Kargo anlaşma kodunu 481419849 belirtmeniz gerekmektedir.