HAKKIMIZDA

2005 yılında başlayan hikâye, modern hayat ve klasik kesimleri birleştirme ilkesiyle devam ederek yaklaşık 15 yıldır ayakkabı satışıyla doludizgin ilerlemektedir.

Sektöre girdiği dönemde, günümüzün en büyük iletişim ağı olan sosyal medyayı doğru ve etkili kullanarak müşteri portföyünü genişleten Atılganstore, ilerleyen yıllarda

Zuum.com.tr ile  markalaşarak e-ticarete kapılarını açmıştır. Kaliteli ürünleri, müşteri endeksli yaklaşımları ile hem mağaza da hem de internette güvenilir olmayı başarmıştır.

Her daim yapılan işin severek yapılması kanaatinde olan ve bunun yegâne örneği olan Atılgan Özal, yılların getirdiği tecrübe ve araştırmayı seven kimliğiyle yüzlerce farklı model

çalışarak, müşterilerine geniş model yelpazesi sunmaktadır. 


Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan Zuum.com.tr, Zevkinize Uygun Ulaşılabilir Modayı evlerinize getirmeye devam edecektir.


Bayiliklerini aldığımız markalar 

  • Unıted Colors Of Benetton markası ile bayilik anlaşmasına varılmıştır.İstanbul Bahçelievler Bölge Bayiliğini alarak hem online hem de mağazada ORİJİNAL Unıted Colors Of Benetton marka ürünlerin satışına başlanmıştır.
  • Beverly Hılls Polo Club markası ile bayilik anlaşmasına varılmıştır. İstanbul Bahçelievler Bölge Bayiliğini alarak hem online hem de mağazada ORİJİNAL Beverly Hılls Polo Club marka ürünlerin satışına başlanmıştır.
  • GAP markası ile bayilik anlaşmasına varılmıştır. İstanbul Bahçelievler Bölge Bayiliğini alarak hem online hem de mağazada ORİJİNAL GAP marka ürünlerin satışına başlanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR